Nutrilite™ Appetite Controller

[8706]

[]

[6244]

[6244]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6244]
Kontroluj swój apetyt z NUTRILITE Appetite Controller. Przejmij kontrolę nad swoją wagą i zwalcz chęć przejadania się. Zobacz, jak działa ten preparat. Suplement diety z glukomannanem, który może pomóc Ci w przejęciu kontroli nad swoją wagą.
Jak kupować
Nr katalogowy:119792

Suplement diety z glukomannanem, który może pomóc Ci w przejęciu kontroli nad swoją wagą.

Działanie

Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości.  Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.

Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.

Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.

Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.

Zalety

Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.

Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.

Fakty

 • Skuteczny sposób na zapewnienie sobie uczucia sytości bez przejadania się.
 • Zawiera składniki pochodzące z organicznych farm posiadających Certyfikat NutriCert™.
 • W składzie preparatu znajduje się wyciąg z korzenia konjacu (glukomannan) i czarnego bzu.
 • Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
 • Nutrilite to od 10 lat wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety.*
 • Odpowiedni dla wegan i wegetarian.
 • Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

* Źródło: Euromonitor International Limited; kategoria Witamin i Suplementów Diety,% wartość sprzedaży detalicznej, dane za 2015 rok.

Właściwości

 • Appetite Controller to produkt ułatwiający proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi, dający możliwość kontrolowania wielkości posiłków.
 • Appetite Controller zawiera naturalne składniki: wyciąg z korzenia konjacu (glukomannan) i czarnego bzu opatrzone certyfikatem NutriCert™. Nie zawiera dodatkowych sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
 • Appetite Controller dostępny jest w postaci poręcznych saszetek, które ułatwiają jego przygotowanie i spożycie.
   

Sposób użycia

 • Otwórz saszetkę i wsyp jej zawartość do szklanki z 250 ml wody lub soku.
 • Spożyj natychmiast po przygotowaniu.
 • Przyjmuj 3 porcje dziennie, 30 minut przed każdym głównym posiłkiem.
 • Preparat należy spożywać wyłącznie z napojami, a nie pokarmem. Konieczna jest odpowiednia ilość płynu.
 • Istnieje ryzyko zadławienia w przypadku osób mających trudności z przełykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu.

Aby uzyskać optymalne rezultaty i uniknąć ryzyka udławienia się lub dyskomfortu podczas przełykania, należy stosować się do wskazówek na opakowaniu.

Składniki

Wyciąg z korzenia konjacu (52,3%; 1,0 g glukomannanu naporcję), dekstryna, wyciąg z czarnego bzu (1,2% / 30 mg czarnego bzu na porcję. Skład: czarny bez, maltodekstryna), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).
 

Wartość odżywcza

ŚREDNIA ZAWARTOŚĆ w 1 saszetce         na dzień (3 saszetki) % RWS*               
Glukomannan 1000 mg 3000 mg  —            

* % Referencyjna Wartość Spożycia