Wesprzyj proces regeneracji skóry od zewnątrz i od wewnątrz, wybierając Holistyczne zestawy pielęgnacyjne Artistry™

ujędrniający zestaw Artistry

Wesprzyj proces regeneracji skóry od zewnątrz i od wewnątrz, wybierając Holistyczne zestawy pielęgnacyjne Artistry™

Czy wiesz, że skóra potrzebuje średnio 28 dni na regenerację? Z czasem, gdy staje się bardziej dojrzała, proces regeneracji ulega wydłużeniu.

Regeneracja skóry to proces polegający na zastępowaniu zewnętrznych komórek skóry nowymi. Jego skuteczność ma kluczowe znaczenie dla zdrowego i promiennego wyglądu skóry.
Teraz dostępny jest holistyczny zestaw, który wspomaga regenerację skóry i stanowi kompleksową odpowiedź na jej podstawowe potrzeby. Holistyczne zestawy pielęgnacyjne Artistry obejmują podstawowe kroki codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także zapewniają dodatkowe wsparcie od zewnątrz i od wewnątrz, aby pomóc Ci uzyskać zdrowy i promienny wygląd skóry.

Możesz stosować każdy z trzech zestawów, w zależności od potrzeb Twojej skóry:

Zestaw nawilżający
Świeży, promienny, młodzieńczy wygląd skóry.
Nr kat. 320868

Zestaw regenerujący:
Odżywianie i ujędrnianie skóry, tak aby pomóc w zwalczaniu pierwszych oznak starzenia się.
Nr kat. 320871

Zestaw ujędrniający:
Rozjaśnianie i wspieranie skóry w walce z zaawansowanymi oznakami starzenia się.
Nr kat. 320874

Każdy zestaw zawiera:

  • Minizestaw Artistry Skin Nutrition™: Podstawowe elementy codziennego rytuału oczyszczania, tonizowania i nawilżania skóry za pomocą produktów, które działają niczym suplementy na skórę.
  • Artistry Skin Nutrition Serum z witaminą C+HA3: Witamina C, antyoksydanty i 3 typy kwasu hialuronowego rozjaśniają i zmiękczają skórę.
  • Nutrilite™ Biotin C Plus: Wspomaga skórę od środka za pomocą biotyny i witaminy C oraz stanowi źródło kolagenu.
  • Maseczki i emulsje z kolekcji Artistry Signature Select™: Odpowiadają na konkretne potrzeby i są ucztą dla skóry.

 

Do każdego zamówienia HOLISTYCZNEGO ZESTAWU PIELĘGNACYJNEGO ARTISTRY dołączamy dwa BEZPŁATNE prezenty:

• NOWY Zestaw do masażu twarzy i ciała Artistry: dodaje energii, wspomaga lepsze krążenie i pomaga wmasować produkty w skórę, jednocześnie zmniejszając napięcie. Zestaw jest zapakowany w eleganckie pudełko z magnetycznym zamknięciem.
• NOWY Woreczek Artistry: wykonany z płótna bawełnianego, ma idealne wymiary (23×30 cm), aby pomieścić Twoje ulubione podstawowe kosmetyki.

Odkryj nowy Zestaw do masażu twarzy i ciała

Zestaw do masażu twarzy i ciała Artistry zawiera wałek jadeitowy i kamień Gua Sha wykonane z naturalnego jadeitu. Te niezbędne przyrządy pomagają stymulować krążenie i wmasowywać najważniejsze składniki pielęgnacyjne, jednocześnie dając uczucie ulgi oraz sprawiając, że skóra staje się stonizowana i jędrna w dotyku i w wyglądzie. Wałek jadeitowy stosuje się na twarz i szyję, natomiast kamień Gua Sha może służyć do masażu zarówno twarzy, jak i ciała. Na opakowaniu zestawu znajduje się kod QR, prowadzący do specjalnie przygotowanego filmu instruktażowego

Dostępny od 6 listopada 2023