5-elementowy zestaw patelni do smażenia sauté iCook™

[11321]

[]

[11322]

[11322]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[11322]
Przedstawiamy uniwersalny 5-elementowy zestaw patelni do smażenia sauté, który zapewnia łatwe gotowanie dzięki wytrzymałej konstrukcji.
Jak kupować
Nr katalogowy:101084

Korzyści dla Ciebie

Zestaw patelni do smażenia sauté iCook™ to gwarancja wielu lat wyjątkowej wydajności gotowania dzięki wysokiej jakości konstrukcji ze stali nierdzewnej 18/10 i skrupulatnemu wykonaniu. Idealnie nadaje się do przygotowywania lub podgrzewania sosów, a także do przygotowywania mniejszych porcji warzyw, kurczaka, ryb lub wołowiny. Oferuje wszechstronną funkcjonalność do różnorodnych zadań kulinarnych.

Dlaczego warto przetestować ten produkt?

Dzięki metodzie gotowania Vitalok™ składniki odżywcze i smaki są skutecznie zachowywane, zapewniając zdrowe gotowanie. Płyta Optitemp™ zapewnia zoptymalizowane rozprowadzanie ciepła, co zwiększa efektywność przyrządzania potraw. Dzięki wykonaniu z wielowarstwowego aluminium i stali nierdzewnej trwałość i wydajność są bezproblemowo wkomponowane w konstrukcję. Ponadto uchwyty odporne na wysoką temperaturę zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym i bezpiecznym posługiwaniu się naczyniem, co zapewnia przyjemne doświadczenia od początku do końca.

Informacje o produkcie

Certyfikat NFC

Główne cechy

Mała 1,5-litrowa patelnia do smażenia sauté z pokrywką iCook
Używaj jako małej patelni z długim uchwytem do smażenia i podsmażania potraw oraz przygotowywania dań owocowych i warzywnych.

Duża 2,5-litrowa patelnia do smażenia sauté z pokrywką iCook
Używaj jako patelnię do smażenia lub jako patelnię do smażenia sauté, jeśli ilość oleju jest ograniczona. Nadaje się również do przygotowywania wątróbki, drobiu (w kawałkach) i innych kawałków mięsa w soku własnym poprzez pieczenie lub duszenie bez użycia oleju.

Mała pokrywka kopułkowa iCook
Pokrywka kopułkowa może być używana podczas gotowania większych potraw, takich jak cały kurczak. Może być również używana jako baza do gotowania wielodaniowego. Może być stosowana jako podstawa do talerza, patelni lub talerza, na którym podawany jest posiłek.

Sposób użycia

  • Rozgrzej 5-elementowy zestaw do smażenia sauté na średnim ogniu, aby zapewnić równomierne gotowanie.
  • Dodaj składniki i gotuj zgodnie z instrukcją przyrządzania potraw.
  • Myć ręcznie delikatnym detergentem oraz unikać stosowania środków ściernych.
  • Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, aby zachować trwałość naczyń.

Skład zestawu

Zestaw 5-elementowy zawiera:

  • 1,5-litrowa patelnia do smażenia sauté z pokrywką
  • 2,5-litrowa patelnia do smażenia sauté z pokrywką
  • Pokrywka kopułkowa