7-warstwowy Wok ze stali nierdzewnej + akcesoria iCook™

[8918]

[]

[6668]

[6668]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6668]
iCook 7-warstwowy wok ze stali nierdzewnej został zaprojektowany tak, aby gotowanie sprawiało Ci jak największą przyjemność. 7-warstwowy wok to wysokiej jakości naczynie do gotowania, które umożliwia przygotowywanie zdrowych posiłków w bardziej ekonomiczny sposób. Pochylone wewnętrzne ściany boczne naczynia ułatwiają mieszanie i przewracanie gotowanej potrawy. W woku iCook można gotować, stosując zarówno metodę VITALOK*, jak i tradycyjne metody przyrządzania potraw. Do każdego zakupu dołączane jest sitko do gotowania na parze oraz stojak „Kwiat lotosu”. Naczynia te ułatwiają przyrządzanie warzyw i owoców morza, a także zachowują temperaturę potrawy, podczas gdy Ty przygotowujesz jej pozostałe składniki. *Pokrywka 7-warstwowego woka musi szczelnie przylegać do naczynia, aby móc gotować, używając metody VITALOK. Produkt podlegający 90 – dniowej Gwarancji satysfakcji.
Jak kupować
Nr katalogowy:105084

iCook 7-warstwowy wok ze stali nierdzewnej został zaprojektowany tak, aby gotowanie sprawiało Ci jak największą przyjemność. 

7-warstwowy wok to wysokiej jakości naczynie do gotowania, które umożliwia przygotowywanie zdrowych posiłków w bardziej ekonomiczny sposób. Pochylone wewnętrzne ściany boczne naczynia ułatwiają mieszanie i przewracanie gotowanej potrawy. 
 
W woku iCook można gotować, stosując zarówno metodę VITALOK*, jak i tradycyjne metody przyrządzania potraw. Do każdego zakupu dołączane jest sitko do gotowania na parze oraz stojak „Kwiat lotosu”. Naczynia te ułatwiają przyrządzanie warzyw i owoców morza, a także zachowują temperaturę potrawy, podczas gdy Ty przygotowujesz jej pozostałe składniki.
 
*Pokrywka 7-warstwowego woka musi szczelnie przylegać do naczynia, aby móc gotować, używając metody VITALOK.
 
Produkt podlegający 90 – dniowej Gwarancji satysfakcji.

Materiał: stal nierdzewna