Nutrilite™ CLA 500

[8690]

[]

[6212]

[6212]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6212]
NUTRILITE CLA 500 (sprzężony kwas linolowy) jest nowym suplementem diety, który dopiero niedawno naukowcy uznali za korzystny dla organizmu. Badania wykazują, że CLA jest potrzebny, gdy chcemy uzyskać szczupłą sylwetkę, ponieważ pomaga zachować odpowiednią równowagę w budowie ciała – poprawia stosunek masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej. Rezultaty widać, jeśli zachowujemy odpowiednią dietę i jesteśmy aktywni fizycznie. Dostarcza 1 g sprzężonego kwasu linolowego w dwóch kapsułkach. Zalety - Badania potwierdziły, że w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną, CLA może redukować ilość tkanki tłuszczowej, pomaga utrzymać masę mięśniową i poprawia proporcje mięśni do tkanki tłuszczowej, ma pozytywny wpływ na metabolizm. Potencjalni użytkownicy to osoby, które chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.Osoby, które chcą poprawić proporcje mięśni do tkanki tłuszczowej.Osoby, które chcą poprawić stan swoich mięśni. Suplement diety z zawartością sprzężonego kwasu linolowego pozyskiwanego z oleju szafranowego.
Jak kupować
Nr katalogowy:100280

Nutrilite CLA 500 to suplement diety zawierający sprzężony kwas linolowy (CLA), pochodzący z oleju szafranowego. CLA występuje naturalnie w mięsie i przetworach mlecznych.

  • CLA 500 pochodzi z oleju szafranowego.
  • CLA to niezbędny kwas tłuszczowy, który występuje naturalnie w mięsie i przetworach mlecznych, a więc produktach, których spożycie jest zazwyczaj ograniczone w trakcie trwania diet odchudzających. Pomoże tu CLA 500.
  • Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
  • Produkt nie jest odpowiedni dla wegan/wegetarian.
 
ZAWARTOŚĆ   W 2 KAPSUŁKACH   W 6 KAPSUŁKACH 
Kwas linolowy 1,0 g 3,0 g

Zalecane spożycie

2 kapsułki trzy razy dziennie w czasie posiłku.

Dodatkowe rady

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Równie ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej, zbilansowanej odżywczo diety oraz zdrowy tryb życia.