Amway Home™ L.O.C.™ Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła

[8901]

[]

[6634]

[6634]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6634]
Jeżeli chcesz, aby Twoje okna i szklane powierzchnie miały piękny blask i były lśniąco czyste, zastosuj L.O.C. Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła. Produkt ma piękny, świeży zapach i błękitny kolor, a dzięki naturalnym składnikom skutecznie usuwa zabrudzenia z luster, ekranów telewizorów i komputerów (jeżeli są szklane). Może być stosowany ze ściereczkami i pojemnikami L.O.C.
Jak kupować
Nr katalogowy:117080

Jeżeli chcesz, aby Twoje okna i szklane powierzchnie miały piękny blask i były lśniąco czyste, zastosuj L.O.C. Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła. Produkt ma piękny, świeży zapach i błękitny kolor, a dzięki naturalnym składnikom skutecznie usuwa zabrudzenia z luster, ekranów telewizorów i komputerów (jeżeli są szklane). Może być stosowany ze ściereczkami i pojemnikami L.O.C.
 

DANGER

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Chronić oczy. W przypadku dostania się produktu do oczu dokładnie przepłukać wodą. Nie spożywać. W przypadku spożycia produktu należy zasięgnąć porady lekarza.

  • L.O.C.™ Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła znakomicie usuwa zabrudzenia i tłuszcz.
  • Płyn nie rysuje powierzchni. Nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów i wybielaczy chlorowych.
  • Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym zapachem pozyskiwanym z olejków esencjonalnych.
  • Zawiera składnik czyszczący pozyskiwany z roślin.
  • Jest ekonomiczny – jedna butelka o pojemności 500 ml to ekwiwalent czterech butelek ze sprayem (lub 2 litrów produktu gotowego do użycia).

Nazwa składnikaNumer CASNazwa zwyczajowa
Water 7732-18-5 Woda
Methoxyisopropanol 107-98-2 Rozpuszczalnik
Propylene Glycol Butyl Ether 5131-66-8 Rozpuszczalnik
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anionowa substancja powierzchniowa
Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoteryczna substancja powierzchniowa
Tetrasodium Glutamate Diacetate 51981-21-6 Biodegradowalna substancja chelatująca
Fragrance Proprietary – See IFRAorg.org Zapach
Blue colorant proprietary Barwnik

L.O.C.™ Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła przeznaczony jest do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych i nabłyszczanych, w tym okien (na zewnątrz i wewnątrz), luster, szyb samochodowych, ekranów telewizorów i komputerów (jeżeli wykonane są ze szkła), jak również płaskich ekranów plazmowych. 

  • Używając plastikowej butelki ze sprayem AMWAY™, wlej 375 ml wody do linii 3:1, następnie uzupełnij płynem do czyszczenia szkła do linii 500 ml.
  • Spryskaj powierzchnię, a następnie wytrzyj ją do sucha. Nie ma potrzeby jej spłukiwania.

Stosując L.O.C. Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła dodaj 3,5 nakrętki koncentratu do wody.

Rozcieńczony Płyn do czyszczenia szkła L.O.C™ Glass Cleaner w butelce ze sprayem należy zużyć w ciągu 30 dni. Przed kolejnym napełnieniem butelki roztworem należy ją dokładnie opróżnić i umyć. 

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Chronić oczy. W przypadku dostania się produktu do oczu dokładnie przepłukać wodą. Nie spożywać. W przypadku spożycia produktu należy zasięgnąć porady lekarza.