L.O.C.™ Multi Purpose Cleaner Uniwersalny płyn czyszczący

[8899]

[]

[6630]

[6630]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6630]
Uniwersalny płyn czyszczący skutecznie usuwa zabrudzenia, osady i tłuszcz ze wszystkich powierzchni nadających się do mycia na mokro, zapewniając świeżość i idealną czystość w Twoim domu. Wyjątkowo skuteczny, skoncentrowany, bezpieczny, łagodny i uniwersalny płyn czyszczący z zawartością składników pochodzenia naturalnego.
Jak kupować
Nr katalogowy:0001

L.O.C.™ Uniwersalny płyn czyszczący, pierwszy biodegradowalny, przemysłowo wytwarzany domowy środek czystości*, bez trudu usuwa zabrudzenia i tłuszcz, sprawiając, że dom lśni czystością. 

Zalety

Troszczenie się o bezpieczeństwo i porządek w domu nigdy nie było równie ważne dla nas i naszych rodzin jak obecnie. Z pomocą Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. z łatwością utrzymasz nieskazitelną czystość w mieszkaniu. Ten skuteczny uniwersalny płyn czyszczący bez trudu usuwa zabrudzenia, osady i tłuszcz ze wszystkich powierzchni nadających się do mycia na mokro, zapewniając świeżość i idealną czystość w Twoim domu. L.O.C. Uniwersalny płyn czyszczący został opracowany na bazie składników pozyskiwanych ze źródeł naturalnych i nie zawiera fosforanów, ostrych kwasów ani chloru. Dzięki temu masz pewność, że nie pozostawia w domu szkodliwych osadów i jest w pełni biodegradowalny.

 

Warto wiedzieć

  • Dzięki wysoce skutecznym składnikom pozyskiwanym ze źródeł naturalnych pozwala w łatwy sposób czyścić powierzchnie, nie pozostawiając zacieków.
  • Zawiera Amway BIOQUEST FORMULA™ wykorzystującą wysoce aktywne składniki pozyskiwane ze źródeł naturalnych, które są nieszkodliwe dla środowiska.
  • Może być stosowany na wszystkich powierzchniach nadających się do mycia na mokro.
  • Nie wymaga spłukiwania. Wystarczy wyczyścić powierzchnię i gotowe!
  • Ta bezpieczna formuła jest używana przez całe rodziny już od ponad 60 lat.

Stosowanie:

  • Dodać 30 ml Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. do wiadra z 5 litrami wody.
  • Zmyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia. Nie wymaga spłukiwania.
  • Czyszczenie mniejszych powierzchni z wykorzystaniem sprayu — w plastikowej butelce ze sprayem Amway wymieszać 450 ml wody z 50 ml Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. Spryskać powierzchnię, a następnie wytrzeć ją do sucha. Nie trzeba spłukiwać płynu, należy jedynie pamiętać, by wykorzystać roztwór do czyszczenia w plastikowej butelce ze sprayem w ciągu 30 dniu od sporządzenia.  
  • Można go również stosować do utrzymywania higieny rąk. Użyć go bez rozcieńczania, a następnie opłukać ręce. * Pełna formuła produktu została uznana za biodegradowalną w wyniku przeprowadzonych badań biodegradowalności, a nie jedynie na podstawie wymogu UE dotyczącego związków powierzchniowo czynnych. Na podstawie badania przeprowadzonego przez Verify Markets w 2021 roku.Dla celów niniejszych twierdzeń biodegradowalność definiuje się jako zdolność materiałów do rozkładu na substancje występujące w przyrodzie – wodę, CO2 i związki mineralne – pod wpływem działania światła słonecznego, wody i drobnoustrojów.

OSTRZEŻENIE

Powoduje poważne podrażnienie oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli jest to możliwe.
Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera metyloizotiazolinon. Może powodować reakcje alergiczne.

Nazwa składnikaNumer CASNazwa zwyczajowa
Water 7732-18-5 Woda
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anionowa substancja powierzchniowa
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Niejonowa substancja powierzchniowa
Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoteryczna substancja powierzchniowa
Sodium Chloride 7647-14-5 Sól kuchenna
Citric Acid 77-92-9 Kwas organiczny (substancja kontrolująca pH)
Fragrance Proprietary – see IFRAorg.org Zapach
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konserwant
Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konserwant

OSTRZEŻENIE. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli jest to możliwe.
Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera metyloizotiazolinon. Może powodować reakcje alergiczne.