Dish Drops™ Płyn do mycia naczyń

[8906]

[]

[6644]

[6644]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6644]
Ten łagodny, lecz skoncentrowany płyn skutecznie wgryza się w tłuszcz i przypalone resztki jedzenia, sprawiając, że garnki, patelnie, naczynia i sztućce odzyskują lśniącą czystość.
Jak kupować
Nr katalogowy:110488

Dish Drops™ Płyn do mycia naczyń z łatwością wgryza się w tłuszcz i przypalone resztki potraw, sprawiając, że naczynia stają się idealnie czyste.

Zalety

Mycie naczyń nie musi być przykrym obowiązkiem. Dzięki świeżemu cytrusowemu zapachowi zmywanie naczyń płynem Dish Drops to prawdziwa przyjemność. Ten łagodny, lecz skoncentrowany płyn skutecznie wgryza się w tłuszcz i przypalone resztki jedzenia, sprawiając, że garnki, patelnie, naczynia i sztućce odzyskują lśniącą czystość. Produkt zawiera wyciągi z aloesu, kwasów owocowych (AHA) oraz naturalny wyciąg z pachnotki zwyczajnej (japońskie zioło), dzięki czemu skutecznie zmywa naczynia, nie niszcząc jednocześnie naskórka i chroniąc skórę rąk przed wysuszeniem.

Podobnie jak inne renomowane i cieszące się zaufaniem klientów produkty do czyszczenia firmy Amway, Dish Drops Płyn do mycia naczyń zawiera składniki pozyskiwane ze źródeł naturalnych, dlatego można go bezpiecznie stosować do mycia wszystkich elementów zastawy kuchennej, w tym najbardziej kosztownych — takich jak kryształy, porcelana i ozdobne srebra.

 

Warto wiedzieć

 • Uniwersalna, wysoce skuteczna formuła sprawia, że produkt można bezpiecznie stosować do mycia naczyń szklanych, garnków, patelni, sztućców, a nawet delikatnej porcelany, kryształów oraz ozdobnych sreber.
 • Zmniejsza intensywność zapachów po pikantnych potrawach, rybach itp.
 • Tworzy długo utrzymującą się pianę, która skutecznie myje naczynia.
 • Po użyciu należy opłukać dłonie.

Stosowanie:

 • Wlać 5 litrów ciepłej wody do zlewu i dodać 3 ml Dish Drops Płynu do mycia naczyń. Umyć garnki, naczynia i sztućce, a następnie opłukać.
 • Rozcieńczyć 1 część Płynu do mycia naczyń Dish Drops w 3 częściach wody, używając butelki z nakładką Amway. Wstrząsać butelką, aby wymieszać zawartość, a następnie myć punktowo mniejsze powierzchnie za pomocą gąbki.
 • Może być stosowany do namaczania w celu zmiękczenia przypalonego tłuszczu lub osadów w garnkach, patelniach oraz naczyniach używanych do zapiekania.

OSTRZEŻENIE

Powoduje poważne podrażnienie oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera metyloizotiazolinon. Może powodować reakcje alergiczne. Zawartość przekazać do miejskiego punktu zbiórki odpadów; Całkowicie opróżnione pojemniki oddać do recyklingu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nazwa składnikaNumer CASNazwa zwyczajowa
Water7732-18-5Woda
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2Anionowa substancja powierzchniowa
Cocamidopropyl Betaine61789-40-0Amfoteryczna substancja powierzchniowa
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)27252-75-1Niejonowa substancja powierzchniowa
Glycereth-2631694-55-0Solubilizator / Substancja utrzymująca wilgotność
Propylene Glycol57-55-6Solubilizator / Substancja utrzymująca wilgotność
Alcohol Denat64-17-5Solubilizator
Citric Acid77-92-9Kwas organiczny (substancja kontrolująca pH)
FragranceProprietary – See IFRAorg.orgZapach
Magnesium Hydroxide1309-42-8Stabilizator piankowy
Aloe Barbadensis Leaf Juice94349-62-9Substancja odżywiająca skórę
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4Konserwant
Methylisothiazolinone2682-20-4Konserwant
Perilla Ocymoides Leaf Extract90082-61-4Substancja odżywiająca skórę
   
Allergens  
Limonene90082-61-4Fragrance Allergen

Można go bezpiecznie stosować do mycia porcelany, naczyń szklanych, naczyń do gotowania, sztućców, kryształów oraz ozdobnych sreber.

 • Zmywanie naczyń w zlewozmywaku lub misce: dodaj 3 ml Płynu do mycia naczyń DISH DROPS™ do miski lub zlewu, a następnie uzupełnij 5 litrami ciepłej wody. Po umyciu dokładnie spłucz naczynia.
 • Przy ekonomicznym stosowaniu płynu, rozcieńcz 1 część Płynu do mycia naczyń DISH DROPS w 3 częściach wody, używając plastikowej butelki z nakładką AMWAY™, wymieszaj, następnie nalej niewielką ilość na gąbkę. 
 • Aby utrzymać gąbki i zmywaki w czystości, po zakończeniu zmywania dokładnie wypłucz je w ciepłej wodzie. Na gąbkę lub zmywak nanieś odrobinę płynu DISH DROPS, równomiernie go rozprowadź i pozostaw do następnego użycia.

 

Pamiętaj!

 • Po użyciu płynu dokładnie opłucz dłonie.

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do zakładu spalania odpadów. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

Zawiera metyloizotiazolinon. Może powodować reakcje alergiczne.