Amway™ Żel do czyszczenia piekarnika

[8908]

[]

[6648]

[6648]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6648]
Żel do czyszczenia piekarników szybko rozmiękcza, odlepia i rozpuszcza trudno usuwalne, przywarte resztki pożywienia, plamy z zapieczonego tłuszczu i cukru. Nie wymaga szorowania i skrobania. Specjalna zakrętka chroni zawartość butelki przed dziećmi.
Jak kupować
Nr katalogowy:0014

Żel do czyszczenia piekarników nie zawiera żadnych składników o właściwościach ściernych. Żel wystarczy nałożyć na ścianki piekarnika na 30 minut – w tym czasie rozmiękczy i odlepi przywarte resztki pożywienia i zabrudzenia z tłuszczu, które z łatwością zmyjesz. Nie wymaga szorowania ani zdrapywania! Doskonale czyści wszystkie typy piekarników. Gęsty żel doskonale przywiera do każdej powierzchni.

Do emaliowanych powierzchni piekarników gazowych i elektrycznych. Do blach i rusztów wewnątrz piekarnika, rożna i opiekacza.
 

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenie oczu. Zawiera wodorotlenek sodu. Przechowywać pod zamknięciem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować rękawice ochronne oraz ochronę oczu/twarzy. Nie wdychać par. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć zanieczyszczoną odzież.
Skórę spłukać wodą. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.

Żel do czyszczenia piekarników AMWAY™ rozmiękcza, odlepia i rozpuszcza trudno usuwalne osady.

 • Nie zawiera składników ścierających i jest łatwy w stosowaniu – nie wymaga szorowania ani skrobania.
 • Skutecznie rozpuszcza tłuszcz i osady z cukru.
 • Specjalna zakrętka chroni zawartość butelki przed dziećmi.
Nazwa składnikaNumer CASNazwa zwyczajowa
Water 7732-18-5 Woda
Sodium Hydroxide 1310-73-2 Środek alkalizujący
Sodium Tallowate 8052-48-0 Mydło (Anionowa substancja powierzchniowa)
Xanthan Gum 11138-66-2 Środek zagęszczający
Magnesium Sulfate Heptahydrate 10034-99-8 Modyfikator matrycy
C10-16 Ethoxylated Alcohol, 7 EO 68002-97-1 Niejonowa substancja powierzchniowa

Żel do czyszczenia piekarników AMWAY™ może być stosowany do czyszczenia emaliowanych powierzchni piekarników gazowych i elektrycznych, rożnów, opiekaczy, grilli oraz blach i rusztów wewnątrz piekarnika.

Nie używaj do czyszczenia powierzchni aluminiowych, pokrytych farbą lub chromowanych. Nie używaj do czyszczenia piekarników samoczyszczących.

 • Upewnij się, że nakrętka jest zakręcona, a następnie przed użyciem żelu dobrze wstrząśnij opakowaniem.
 • Z piekarnika wyjmij półki i inne ruchome elementy.
 • Na ręce załóż gumowe lub plastikowe rękawiczki. Pamiętaj też, aby odpowiednio chronić oczy. Na dnie piekarnika umieść niewielką miseczkę i wlej do niej odrobinę żelu do czyszczenia piekarników.
 • Żel nakładaj pędzelkiem, pokrywając najpierw najgłębiej położone części piekarnika, następnie jego boki, górną część, a na koniec spód.
 • Półki i ruchome elementy również pokryj żelem.
 • Pozostaw żel na 30 minut (silnie zabrudzone powierzchnie mogą wymagać ponownego nałożenia preparatu).
 • Zetrzyj rozmiękczony osad za pomocą gąbki lub ściereczki zamoczonej w gorącej wodzie.
 • Następnie powierzchnię przemyj ściereczką zamoczoną w roztworze wody z octem, zaczynając od górnej, a kończąc na dolnej części piekarnika.

Pamiętaj!

 • Chroń ubranie i inne powierzchnie przed zachlapaniem żelem.
 • Jeżeli produkt dostanie się do oczu lub na skórę, natychmiast przemyj je zimną wodą.
 • Nigdy nie używaj do samoczyszczących lub ciągle oczyszczanych piekarników.
NIEBEZPIECZEŃSTWO. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne i ochronę twarzy. Nie wdychać oparów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę wodą. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: przepłukać jamę ustną. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.