g&h GOODNESS & HEALTH™ Protect Antyperspirant w aerozolu

[10472]

[]

[10473]

[10473]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10473]
Chroni skórę pod pachami przed nieprzyjemnym zapachem i potem dzięki szybkoschnącej formule antyperspirantu ze składnikami roślinnymi. Pozostawia skórę świeżą i suchą.
Jak kupować
Nr katalogowy:125898

Chroni skórę pod pachami przed nieprzyjemnym zapachem i potem dzięki szybkoschnącej formule antyperspirantu ze składnikami roślinnymi. Pozostawia skórę świeżą i suchą.

Działanie

 • Szybko wysycha oraz pomaga zachować świeżą i czystą skórę.
 • Świeży zapach czystości utrzymuje się przez cały dzień.
 • Uwalnia świeży zapach przy każdym ruchu dzięki sprawdzonej technologii enkapsulacji zapachu – odpowiedni dla osób aktywnych.
 • Łagodzi podrażnienia (w tym również te, które powodują powstawanie ciemnych przebarwień pod pachami) za sprawą formuły bez alkoholu.
 • Zawiera prebiotyki, które stanowią źródło energii dla pożytecznych mikroorganizmów.

Zalety

g&h Protect Antyperspirant w aerozolu to szybkoschnący antyperspirant zawierający prebiotyki i olejek z białej szałwii, który chroni przed nieprzyjemnym zapachem i potem, pozostawiając skórę pod pachami świeżą i suchą.

g&h Protect Antyperspirant w aerozolu zwalcza nieprzyjemne zapachy, pozostawiając odświeżający i energetyzujący zapach z nutami eukaliptusa i białej herbaty. Zawartość olejków eterycznych zapewnia przyjemną świeżość, pozostawiając skórę odświeżoną oraz zapewniając jej ochronę i dbając o jej zdrowie.

Inspirowane naturą zapachy kosmetyków z serii g&h Body Care zostały opracowane z myślą o harmonii, dzięki czemu produkty z kolekcji Nourish, Refresh i Protect można łączyć ze sobą, tworząc własne zestawienia i programy pielęgnacyjne.

Już od 1972 roku  ludzie na całym świecie darzą markę g&h zaufaniem wiedząc, że oferuje łagodne, bezpieczne i skuteczne produkty do pielęgnacji ciała. Opracowany zgodnie z „czystymi” standardami pielęgnacji Protect Antyperspirant w aerozolu został przetestowany dermatologicznie i alergologicznie w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Mogą go stosować mężczyźni, kobiety oraz młodzież.

Fakty

Formuła zgodna z „czystą” filozofią
g&h Protect Antyperspirant w aerozolu został opracowany zgodnie z „czystymi” standardami dla produktów do pielęgnacji ciała, co oznacza, że:

 • NIE zawiera siarczanowych środków powierzchniowo czynnych, sztucznych barwników, olejów mineralnych, ftalanów, parabenów ani alkoholu.
 • Jest zarejestrowana w The Vegan Society i wolna od składników pochodzenia zwierzęcego; nietestowana na zwierzętach.
 • Została przetestowana dermatologicznie i alergologicznie w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii i podrażnień.
 • Produkt odpowiedni do pielęgnacji wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej.

Testy konsumenckie
Protect Antyperspirant w aerozolu w testach konsumenckich:

 • 92% respondentów przyznało, że stosowanie produktu zapewnia komfort skórze.
 • 96% respondentów przyznało, że nie podrażnia skóry.
 • 94% respondentów przyznało, że nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

Ponadto konsumenci stwierdzili:

 • Idealny początek świeżego, dobrego dnia!
 • Zapach przypomina mi świeży, zielony las.

Główne właściwości

g&h Protect Antyperspirant w aerozolu został opracowany z wykorzystaniem Plant-based Goodness™ (dobroczynnej mocy roślin) i zawiera:

 • Prebiotyki pochodzenia roślinnego, które stanowią źródło energii i wspomagają równowagę mikrobiomu skóry.
 • Olejek z białej szałwii, pochodzący z jednego z najbogatszych naturalnych „superfoods”, pełen fitoskładników oraz antyoksydantów, które w widoczny sposób odżywiają skórę, chroniąc jej zdrowe piękno. Biała szałwia jest uprawiana na certyfikowanej farmie Nutrilite™ oraz na farmie partnerskiej, co zapewnia niespotykaną dotąd identyfikowalność „od nasiona do gotowego produktu do stosowania na skórę”.

Sposób użycia

 • Nanieść produkt na skórę, trzymając opakowanie w odległości 15 cm.
 • Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Uwaga: nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać stosowania w przypadku wystąpienia wysypki lub podrażnienia. Osoby cierpiące na choroby nerek przed użyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Stosować z dala od twarzy i ust w celu uniknięcia wdychania produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki

Ingredients: Butane, Isobutane, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Aluminum Chlorohydrate, Propane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Fragrance/Parfum, Propylene Carbonate, Salvia Hispanic Seed Oil, Capric/Caprylic Triglyceride, Lauric Acid, O-Cymen-5-Ol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Geranoil, Limonene, Linalool