bodykey by Nutrilite™ Shaker

[8747]

[]

[6326]

[6326]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6326]
Wygodny w stosowaniu, praktyczny shaker składa się z czterech komór: Główna komora umożliwia przygotowywanie zimnych napojów i koktajli mlecznych. Zaawansowana pod względem technologicznym konstrukcja spirali* pozwala przyrządzać koktajle o idealnej konsystencji. Specjalna konstrukcja drugiej komory ułatwia przechowywanie witaminowych i mineralnych suplementów diety w formie tabletek lub kapsułek. Komora podzielona została na trzy części, co umożliwia przechowywanie trzech różnych rodzajów suplementów diety. Trzecia i czwarta komora zostały zaprojektowane z myślą o produktach w formie proszku, np. koktajlach i suplementach diety. Urządzenie umyć ręcznie i starannie osuszyć przed pierwszym użyciem, a potem po każdym następnym użyciu. Urządzenia nie należy zmywać w zmywarce do naczyń. Wykonany z polietylenu i polipropylenu. Nie zawiera związków BPA.
Jak kupować
Nr katalogowy:301617

Wygodny w stosowaniu, praktyczny shaker składa się z czterech komór:

Główna komora umożliwia przygotowywanie zimnych napojów i koktajli mlecznych. Zaawansowana pod względem technologicznym konstrukcja spirali* pozwala przyrządzać koktajle o idealnej konsystencji.

Specjalna konstrukcja drugiej komory ułatwia przechowywanie witaminowych i mineralnych suplementów diety w formie tabletek lub kapsułek. Komora podzielona została na trzy części, co umożliwia przechowywanie trzech różnych rodzajów suplementów diety. Trzecia i czwarta komora zostały zaprojektowane z myślą o produktach w formie proszku, np. koktajlach i suplementach diety. 

Urządzenie umyć ręcznie i starannie osuszyć przed pierwszym użyciem, a potem po każdym następnym użyciu.

Urządzenia nie należy zmywać w zmywarce do naczyń.

Wykonany z polietylenu i polipropylenu. Nie zawiera związków BPA.

*Element wykonany ze stali nierdzewnej

Wymiary:

wysokość z zakrętką – ok. 19,5 cm
wysokość bez zakrętki – ok 15,5 cm
średnica podstawy – ok. 5 cm
średnica zakrętki – ok. 9,5 cm