Glister™ Szczoteczka do zębów o średniej twardości

[10630]

[]

[10631]

[10631]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10631]
Większa skuteczność higieny jamy ustnej dzięki Glister Szczoteczce do zębów. Usuwa płytkę nazębną, czyści zęby i język oraz masuje dziąsła.
Jak kupować
Nr katalogowy:124110

Większa skuteczność higieny jamy ustnej dzięki Glister Szczoteczce do zębów. Usuwa płytkę nazębną, czyści zęby i język oraz masuje dziąsła.

Jakie korzyści oferuje ten produkt?

 • Pomaga dbać o zdrowie dziąseł i ogólny dobry stan jamy ustnej przy stosowaniu w ramach Systemu higieny jamy ustnej Glister.
 • Bezwzględna dla płytki nazębnej, łagodna dla jamy ustnej.
 • Udoskonalony kształt z powierzchnią do czyszczenia języka i policzków umożliwia usuwanie większej ilości osadów niż przy samym szczotkowaniu.
 • Szczoteczki mają włókna nylonowe o różnej wysokości. Dzięki zastosowaniu technologii „in-mold” w cieńszej główce zmieściło się o około 35% więcej włókien w porównaniu z tradycyjną szczoteczką. Cieńsza główka i dodatkowe włókna umożliwiają skuteczne czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Dlaczego warto spróbować tego produktu?

Regularne szczotkowanie Glister Szczoteczką do zębów pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła. Szczoteczka czyści łagodniej dzięki elastycznej szyjce, która pochłania zbyt dużą silę nacisku, jednocześnie zapewniając pewny chwyt dla maksymalnej kontroli. Delikatna, a zarazem skuteczna powierzchnia do czyszczenia języka i policzków na tylnej części szczoteczki usuwa więcej bakterii niż przy zwykłym szczotkowaniu zębów. Pomaga czyścić trudno dostępne miejsca za sprawą cieńszej główki i większej o 35% ilości włókien w porównaniu z tradycyjną szczoteczką do zębów.

Fakty

Nowe Glister Szczoteczki do zębów nie zawierają:

 • BPA
 • PCW
 • Ftalanów

Tekturowe opakowanie Glister Szczoteczki do zębów jest wytwarzane przynajmniej w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu.

95% respondentów stwierdziło, że ich jama ustna stała się czystsza dzięki stosowaniu Glister Szczoteczki do zębów w ramach Systemu higieny jamy ustnej Glister.

Główne właściwości

 • Skutecznie czyści zęby, dziąsła, język i policzki.
 • Zaprojektowana z myślą o optymalnych wrażeniach podczas szczotkowania.
 • Dostępna z włóknami miękkimi lub o średniej twardości.

Sposób spożycia:

Produkt do stosowania w ramach KROKU 1: SZCZOTKOWANIE Stosować rano i wieczorem.

 1. Po nałożeniu Glister Pasty do zębów na szczoteczkę należy przyłożyć ją pod kątem 45° w stosunku do dziąseł. Szczotkować okrężnymi ruchami do przodu i do tyłu przynajmniej przez 2 minuty. Pamiętaj, aby łagodnie szczotkować także dziąsła.
 2. Zęby należy szczotkować od strony zewnętrznej, wewnętrznej oraz od góry.
 3. Końcówką szczoteczki należy czyścić wewnętrzną stronę siekaczy, wykonując delikatne ruchy w górę i dół.
 4. Na koniec należy oczyścić język drugą stroną szczoteczki w celu usunięcia bakterii i odświeżenia oddechu.

Aby utrzymać jak największą skuteczność czyszczenia, należy wymieniać szczoteczkę przynajmniej raz na 3 miesiące.