Nutrilite™ Omega-3 Complex

[8734]

[]

[10416]

[10416]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10416]
Nutrilite™ Omega-3 Complex to suplement diety zawierający wysokiej jakości mieszankę kwasów tłuszczowych omega-3 od naszego certyfikowanego dostawcy Nutricert™. Suplement diety, który pozwala uzupełnić dietę w kwasy tłuszczowe omega-3.
Jak kupować
Nr katalogowy:4298

Nutrilite™ Omega-3 Complex to suplement diety zawierający wysokiej jakości kwasy tłuszczowe omega-3, które wspomagają prawidłową pracę serca*. 

Zalety

Kwasy tłuszczowe omega-3 działają jak nasmarowany łańcuch w rowerze, wspomagając prawidłową pracę serca. Są one również nazywane egzogennymi, ponieważ organizm ludzki nie jest w stanie ich produkować samodzielnie, dlatego też muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Zrównoważona dieta powinna zawierać jedną lub dwie porcje ryb tygodniowo, co nie zawsze jest możliwe.

Choć organizm nie jest w stanie sam wytwarzać kwasów tłuszczowych omega-3, są one niezwykle ważne dla prawidłowej pracy serca oraz mają dobroczynny wpływ na ogólne zdrowie. Nutrilite™ Omega-3 Complex to suplement diety zawierający kwasy tłuszczowe omega-3 — EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dekozaheksaenowy). Dzięki nim możesz uzupełnić potencjalne niedobory kwasów tłuszczowych w Twojej diecie.

 

Warto wiedzieć

 • Nutrilite™ Omega-3 Complex zawiera mieszankę kwasów tłuszczowych omega-3 od naszych certyfikowanych dostawców Nutricert™. Kwasy tłuszczowe są pozyskiwane z łososia łowionego w czystych wodach Norwegii oraz sardeli, makreli i sardynek łowionych w wodach Oceanu Atlantyckiego i Pacyfiku.
 • Sardele, makrele i sardynki znajdują się niżej w łańcuchu pokarmowym, dlatego mają wyższe stężenie kwasów tłuszczowych omega-3.
 • Jedna kapsułka suplementu zawiera w przybliżeniu tyle samo kwasów tłuszczowych omega-3, co 28 g łososia, tuńczyka lub sardynek.
 • Wspomaga pracę serca dzięki kompleksowi Omega-3 Complex zawierającemu kwas EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dekozaheksaenowy)*.
 • Kwasy omega-3 połączone z witaminą E są zamykane w kapsułce w ciągu 72 godzin od momentu pozyskania w celu zachowania ich najwyższej jakości.
 • Każda partia oleju rybnego jest badana pod kątem zgodności z wymogami dotyczącymi jakości i czystości.
 • Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

* Korzystny wpływ na zdrowie zapewnia dzienna dawka 250 mg EPA i DHA.

 

Stosowanie:

 • Przyjmować jedną kapsułkę dziennie podczas posiłku.
 • Aktywnymi składnikami preparatu Omega-3 Complex są dwa kwasy: EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dekozaheksaenowy). EPA i DHA zapewniają prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA.
  w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie
 • Pozwala uzupełnić dietę w kwasy tłuszczowe.
 • 1 kapsułka dostarcza mniej więcej tyle samo kwasów tłuszczowych omega-3 (DHA i EPA), co 28 g łososia, tuńczyka lub sardynek.
 • Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
 • Produkt nie jest odpowiedni dla wegan/wegetarian.
 
ZAWARTOŚĆ DZIENNIE  (1 KAPSUŁKA)   % RWS 
Olej rybny 1 g  
w tym:
Kwasy tłuszczowe Omega–3 380 mg  
 EPA (kwas eikozapentaenowy) 180 mg  
 DHA (kwas dekozaheksaenowy)   120 mg  
Witamina E 5 mg -TE 42

*% Referencyjnych Wartości Spożycia

 • Osoby, które nie spożywają pokarmów bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3, do których należy większość gatunków ryb, owoce morza, warzywa liściaste, olej canola, olej sojowy i orzechy włoskie.
 • Osoby pragnące czerpać korzyści zdrowotne z dobroczynnego działania kwasów tłuszczowych omega-3, np. ich dobroczynnego wpływu na funkcjonowanie serca.

Zalecane spożycie

1 kapsułka dziennie.

Dodatkowe rady

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Równie ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej, zbilansowanej odżywczo diety oraz zdrowy tryb życia.