Nutrilite™ Zestaw Dojrzały Wiek

[8741]

[]

[6314]

[6314]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6314]
Trzy starannie dobrane produkty, które pomogą Ci zachować doskonałą kondycję i być gotowym na każde wyzwanie. Dbaj o dobrą formę i ciesz się każdym dniem z nowym Zestawem Dojrzały wiek marki Nutrilite!
Jak kupować
Nr katalogowy:305543

Informacje ogólne

Wzbogać codzienną dietę o wysokiej jakości białka roślinne i kwasy tłuszczowe omega-3, dostarczając organizmowi składników odżywczych. Zestaw jest dostępny z 5% upustem i zawiera dobrane produkty dla dojrzałych organizmów.

Jakie korzyści oferuje ten produkt?

 • Pomaga cieszyć się życiem w każdym wieku.
 • Zawiera wysokiej jakości białka, tłuszcze pomagające w utrzymaniu dobrej kondycji serca oraz koenzym Q10.
 • Trzy wysokiej jakości produkty.
 • Prosta i wygodna suplementacja na co dzień.
 • Zaspokaja niezbędne potrzeby żywieniowe.

Dlaczego warto spróbować tego produktu?

Marka Nutrilite stworzyła nowy zestaw z myślą o osobach, które wiedzą, że wiek nie stanowi żadnej bariery. W skład Zestawu Dojrzały wiek wchodzą trzy wysokiej jakości suplementy diety, które pomagają cieszyć się każdym dniem!  Nutrilite All Plant Protein dostarcza dużą dawkę wysokiej jakości białek oraz dziewięć aminokwasów egzogennych, a Omega-3 Complex – kwasy tłuszczowe (DHA i EPA), które wspomagają prawidłową pracę serca.*. Koenzym Q10 optymalizuje metabolizm energetyczny, przygotowując organizm na codzienne wyzwania. * Korzystny wpływ na zdrowie zapewnia dzienna dawka 250 mg EPA i DHA. Trzy wysokiej jakości suplementy marki Nutrilite dobrane specjalnie z myślą o dostarczeniu jednego efektu – wspaniałego samopoczucia i witalności na co dzień.

Fakty

 • All Plant Protein – dostarcza organizmowi wysokiej jakości białka oraz zbilansowaną mieszankę dziewięciu aminokwasów egzogennych.
 • Omega-3 Complex – zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA), które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego.*
 • Koenzym Q10 – związek chemiczny, który pomaga zamienić pokarm na potrzebną organizmowi energię.

* Korzystny wpływ na zdrowie zapewnia dzienna dawka 250 mg EPA i DHA.

Składniki

Składniki

Więcej informacji znajduje się na stronach produktów wchodzących w skład zestawu:

Szczegóły

Kluczowe właściwości

 • All Plant Protein dostarcza organizmowi całkowicie naturalnego i niemal wolnego od tłuszczu białka oraz zbilansowaną mieszankę dziewięciu aminokwasów egzogennych.
 • Omega-3 Complex pozwala uzupełnić potencjalne niedobory kwasów tłuszczowych EPA i DHA w codziennej diecie.
 • Nutrilite Koenzym Q10 to uzupełniające źródło koenzymu Q10 – rozpuszczającej się w tłuszczach substancji podobnej do witamin, która znajduje się prawie w każdej komórce naszego organizmu i której stężenie obniża się wraz z wiekiem.