Zestaw do montażu eSpring™ systemu na ścianie

[8948]

[]

[6728]

[6728]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6728]
Zaoszczędź miejsce w kuchni z oryginalnym zestawem do montażu systemu oczyszczania wody eSpring na ścianie. Zaoszczędź miejsce w kuchni z oryginalnym zestawem do montażu systemu oczyszczania wody eSpring na ścianie.
Jak kupować
Nr katalogowy:102996

Informacje ogólne

Najlepsze połączenie: system oczyszczania wody eSpring i więcej miejsca na blatach! Zestaw do montażu systemu eSpring na ścianie to idealne rozwiązanie.

Korzyści dla Ciebie

  • Idealny sposób na zaoszczędzanie miejsca w kuchni i korzystanie z  filtrowanej wody.
  • Szybki i łatwy montaż – w zestawie wszystkie wymagane króćce i elementy mocujące.
  • Do montażu do większości płyt gipsowo-kartonowych, drewna i betonu.
  • Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów z myślą o większej trwałości.
  • Elegancki i prosty design zapewniający dyskretny wygląd.

Zalety

Chcesz korzystać ze wszystkich zalet systemu oczyszczania wody eSpring, nie rezygnując z wolnego miejsca w kuchni? Zestaw do montażu systemu eSpring na ścianie to idealne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie, oferując jednocześnie wysublimowany wygląd. Produkt może zostać łatwo i bezpiecznie zamocowany do większości ścian.

Zestaw do montażu na ścianie przeznaczony jest wyłącznie do systemów z zaworem rozdzielającym istniejącej wylewki kranu (numery katalogowe 100188 i 301904).

Szczegóły

Sposób użycia

Kompletne instrukcje dołączono do zestawu do montażu systemu eSpring na ścianie, dostarczanego wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do przymocowania wspornika do niemal każdego rodzaju ściany.

Do zamocowania zestawu do montażu na ścianie wymagane są również pasujące: wiertarka, wiertło i śrubokręt.

W przypadku pytań dotyczących obsługi serwisowej lub reklamacji prosimy kontaktować się z nami pod numerem +48 22 30 62 253

Warunki i postanowienia dotyczące przedłużonej Gwaracji zostają dołączone do zamówienia. Można je pobrać również ze strony .