Zestaw noży iCook™

[8937]

[]

[6706]

[6706]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6706]
Zestaw noży iCook jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej kuchni. Noże są wygodne w użyciu, ostrza wszystkich 5 noży są wykonane z kutej stali, co zapewnia ich trwałość oraz prawidłowe wyważenie. Górna część rączki noża jest specjalnie wykrzywiona, co pozwala idealnie je uchwycić. Natomiast dolna część uchwytu jest wyprofilowana, co z kolei ma zapewnić dodatkową kontrolę oraz stabilność noża podczas krojenia większych i twardszych kawałków. Zestaw noży (nr kat. 102709) jest sprzedawany wraz z kasetą do ich przechowywania. Informacja o gwarancji W ramach gwarancji satysfakcji klienta zwrot produktu można dokonać tylko do 90 dni od dnia zakupu. Produkt podlegający 90 – dniowej Gwarancji satysfakcji.
Jak kupować
Nr katalogowy:102709

Zestaw noży iCook jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej kuchni. Noże są wygodne w użyciu, ostrza wszystkich 5 noży są wykonane z kutej stali, co zapewnia ich trwałość oraz prawidłowe wyważenie. Górna część rączki noża jest specjalnie wykrzywiona, co pozwala idealnie je uchwycić. Natomiast dolna część uchwytu jest wyprofilowana, co z kolei ma zapewnić dodatkową kontrolę oraz stabilność noża podczas krojenia większych i twardszych kawałków.

Zestaw noży (nr kat. 102709) jest sprzedawany wraz z kasetą do ich przechowywania.

Informacja o gwarancji

W ramach gwarancji satysfakcji klienta zwrot produktu można dokonać tylko do 90 dni od dnia zakupu.

Produkt podlegający 90 – dniowej Gwarancji satysfakcji.

Do przechowywania przez dłuższy okres należy pokryć ostrze noża cienką warstwą oleju roślinnego w celu zapobiegania rdzewieniu i owinąć nóż gazetą.